Umjesto Mise polnoćke, sveta Misa u 20.00 sati Ispis E-mail
22. prosinca 2020.

U četvrtak je Badnji dan ili Badnjak. Nema svete Mise zornice. Svetu Misu slavimo kod sestara klarisa u 7:30h. Molimo vas da Badnju večer provedete u krugu obitelji moleći svetu krunicu prije večere. Iako je prvotno najavljena, zbog situacije s korona-virusom  neće biti svete Mise polnoćke u 24:00h. Uz pridržavanje epidemioloških mjera, slavit ćemo svetu misu na Badnjak u 20.00 h. Molimo vas da se uzdržite od nepotrebne pucnjave i da ne bacate petarde u dvorištu crkve, kako ne bi koga povrijedili i uznemirili jer to nema nikakve veze s Božićom, blagdanom mira i radosti.

U petak je Božić-blagdan Isusova rođenja. Svim župljanima župe Brestovsko želimo da u miru, molitvi i radosti dočekaju i proslave ovaj blagdan. Mise na Božić kao i nedjeljom: u 7:00 h, 8:30 h i pučka Misa u 11:00h.