Župne obavijesti 20.07.2014. Ispis E-mail
20. srpnja 2014.

• Danas je 16. nedjelja kroz godinu. Svete mise slavimo po redovitom rasporedu. Danas slavimo i blagdan sv. Ilije proroka, zaštitnika Bosne. Na poseban način slavi se u župi Kiseljak.

• U četvrtak u 20:00h sveta misa i klanjanje u kapelici kod sestara klarisa.

• Od iduće subote, na blagdan sv. Joakima i Ane, započinjemo s duhovnim obnovama u našoj župi. Subota je dan posvećen Blaženoj Djevici Mariji, ali je i naša župa posvećena Mariji, stoga želimo da ovaj dan u našoj župi bude na poseban način dan molitve i pobožnosti.

• Duhovna obnova započinje u 20:00h. Slavit ćemo svetu misu i imati klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu. Na poseban način ćemo moliti da Gospodin, po zagovoru Blažene Djevice Marije, izliječi svaku bolest duše i tijela i iskorijeni zlo iz naših obitelji.

• U našoj župi također traju pripreme da na poseban način posvetimo svaku obitelj župe Brestovsko Blaženoj Djevici Mariji. Uz patron župe Brestovsko, ako Bog da, krenut će dva Gospina kipa kroz cijelu župu i boravit će u svakoj obitelji po 24 sata. Bit će to vrijeme duhovne obnove i posvete Blaženoj Djevici Mariji.

• Darovatelji za izmjenu stolarije na župnoj kući: N. N. 50 KM, Marinko Šteko 50 Eura, Tomo Šteko 50 Eura. Od srca svima hvala!

• Iz katoličkog kalendara izdvajamo: sutra je sv. Lovro Brindiški, prezbiter i crkveni naučitelj; u utorak sv. Marija Magdalena; u srijedu sv. Brigita Švedska, redovnica i zaštitnica Europe; u petak je sv. Jakov, apostol; u subotu sv. Joakim i Ana, roditelji Blažene Djevice Marije.

• Pretplatnici podignite novi broj Katoličkog tjednika. U župnom uredu možete nabaviti i novi broj mjesečnika Glasnik mira iz Međugorja.

20.07.2014. Nedjelja 07:00
† Dujo, Jela, Ratko i Marijan Grabovac