Župne obavijesti 5.6.2016. Ispis E-mail
04. lipnja 2016.

• Danas je 10. nedjelja kroz godinu. Slavimo svetu misu na groblju Oglavak u 11:00h. Još ove nedjelje nema pučke svete mise u crkvi. Od iduće nedjelje redovito pučka sveta misa u 11:00h.

• Danas je i Mlada nedjelja. Svetu misu slavimo na Kužnom groblju u 18:00h.

• Današnjom nedjeljom završavamo proljetni blagoslov polja. Od srca hvala za sve vaše darove.

• U utorak je cjelodnevno klanjanje Isusu i 13. utorak na čast sv. Anti kojim završavamo pobožnost trinaest utoraka sv. Anti. U 17:30h molitva kod kipa, zatim krunica, sveta misa i klanjanje Isusu.

• U četvrtak u 20:00h sveta misa kod sestara klarisa.

• U petak u 19:00h sastanak Frame.

• U nedjelju, 19. lipnja, pod pučkom svetom misom u 11:00h, u našoj župi će biti đakonsko ređenje fra Julijana Madžara koji je rodom iz župe Brestovsko. On će po rukama biskupa fra Marka Semrena primiti red đakonata, a nakon toga će se na jednoj od naših župa spremati za svoje svećeničko ređenje. To će biti svečani dan proslave za cijelu našu župnu zajednicu. Nakon svečanog misnog slavlja želimo se svi zajedno proveseliti i okrijepiti. Oni koji žele na bilo koji način doprinijeti ovome slavlju mogu se javiti u župnom uredu. Na poseban način pozivam domaćice koje su spremne napraviti pite da se što prije jave kako bismo mogli sve isplanirati na vrijeme.

• Pretplatnici Katoličkog tjednika i Svjetla riječi podignite svoje brojeve u župnom uredu.

• Idućeg tjedna zasjeda novoizabrana uprava naše Provincije kada će se odlučivati o novim službama u našoj Provinciji pa vas molim da u svoje molitve uključite i ovu nakanu.

• Jučer je nenadano umrla naša župljanka Kata Vujica iz Novog naselja. Oproštaj od pokojne Kate bit će ispred kuće žalosti u Novom naselju, a nakon toga sveta misa zadušnica i ukop na groblju Badnje. Pokoj vječni daruj joj Gospodine!

- Nedjelja

12.6.2016.

† iz obitelji Knežević
† Anto Knežević i njegovi pokojni